درباره شرکت

شرکت مهندسین مشاور مکانیک خاک و بتن از بدو تاسیس در سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از اولین شرکت‌های مشاور در زمینه ارائه خدمات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح در استان خراسان شروع به فعالیت نمود. هم اکنون با بیش از دو دهه سابقه و فعالیت در پروژه‌های ملی و با دارا بودن صلاحیت سراسری در سه تخصص راهسازی، ژئوتکنیک و مقاومت مصالح و ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با بکارگیری جوانان نخبه کشور از بهترین دانشگاه‌های ایران به عنوان یکی از شرکت‌های مشاور پیشتاز در زمینه ارائه انواع طرح‌های پیچیده مهندسی در زمینه‌های گوناگون اعم از طراحی انواع پل، تونل، سازه‌های نگهبان، شبیه‌سازی ترافیک، طراحی سیستم‌های هوشمند، سازه‌های پیچیده ساختمانی از نظر معماری و سازه، راهسازی و بهسازی و ... آماده ارائه انواع خدمات نوین و پیشرفته مهندسی جهت آبادانی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
شرکت مهندسین مشاور مکانیک خاک و بتن با داشتن نمایندگی و همکاران مطرح بین المللی از جمله شرکتMIKROS وKistler آماده ارائه انواع خدمات در زمینه سیستم‌های هوشمند می‌باشد.
امید است این شرکت با توجه به فعالیت‌های درخشان گذشته، توان مدیریتی، همکاران بین المللی، نیروهای متخصص به عنوان مهمترین سرمایه شرکت و با اتکا به خداوند یکتا گامی موثر در آبادنی جمهوری اسلامی ایران بردارد.

اولین شرکت مشاور ژئوتکنیک در خراسان

نماینده شرکت های MIKROS و Kistler

سابقه فعالیت در پروژه های ملی

انجام بیش از ۲۰۰ پروژه در سطح کشور

بهره ­گیری از پیشرفته ترین تجهیزات

بیش از ۲۵ سال فعالیت

دانلود رزومه شرکت نمایش پروژه های شرکت

تیم کاری ما

تیم کاری شرکت ما